Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av följande kontaktvägar, alternativt lämnar du dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Kontakta mig


    Telefon 0322-418 00

    E-post info@mellbyhus.se

    Måndag - Torsdag 08:00 - 16:30, Fredagar 08:00 - 16:00

    Mellby Hus AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

    Kontakta oss personligen

    Emma Holth-Carlsson

    Emma Holth-Carlsson

    Försäljning

    0322-418 28
    emma@mellbygarage.se

    Hampus Floberg

    Hampus Floberg

    Försäljning

    0322-418 27
    hampus@mellbygarage.se

    Tove Flensburg

    Tove Flensburg

    Försäljning

    0322-418 11
    tove@mellbygarage.se

    Linus Andersson

    Linus Andersson

    Försäljning

    0322-418 12
    linus.andersson@mellbygarage.se

    Åsa Frodelius

    Åsa Frodelius

    Försäljning

    0322-418 19
    asa@mellbygarage.se

    Jim Uhlén

    Jim Uhlén

    Försäljning

    0322-418 05
    jim.ulen@mellbygarage.se

    Tommy Olausson

    Tommy Olausson

    Försäljning, Marknadsutveckling

    0322-418 02
    tommy@mellbygarage.se

    Peter Antmarker

    Peter Antmarker

    Projektsamordning entreprenad

    0322-418 15
    peter@mellbygarage.se

    Kent Ågestedt

    Kent Ågestedt

    Produktionschef

    0322-418 18
    kent@mellbygarage.se

    Oscar Sahlberg

    Oscar Sahlberg

    Produktions/konstruktionschef

    0322-418 09
    oscar@mellbygarage.se

    Yvonne Sandell

    Yvonne Sandell

    Konstruktion, Konstruktör

    0322-418 08
    yvonne@mellbygarage.se

    Joakim Sertenius Strivér

    Joakim Sertenius Strivér

    Konstruktör

    0322-418 13
    joakim@mellbygarage.se

    Erik Falevid

    Erik Falevid

    Konstruktör

    0322-418 16
    erik.falevid@mellbygarage.se

    Carina Lindberg

    Carina Lindberg

    Inköp, leveranser

    0322-418 04
    carina@mellbygarage.se

    Inga-Lill Hallengren

    Inga-Lill Hallengren

    Leverans/Ekonomi

    0322-418 14
    Inga-lill.hallengren@mellbygarage.se

    Helen Antonsson

    Helen Antonsson

    Ekonomiansvarig

    0322-418 06
    helen@mellbygarage.se

    Bengt Sahlberg

    Bengt Sahlberg

    Projektledare

    0322-418 00
    bengt@mellbygarage.se

    Thorbjörn Berglund

    Thorbjörn Berglund

    Projektledare

    0322-200191
    thorbjorn@mellbygarage.se

    Mark Döse

    Mark Döse

    Systemansvarig

    0322-418 17
    mark@mellbyhome.com

    Simon Blomgren

    Simon Blomgren

    Marknadsassistent

    0322-418 20
    simon@blomgren.se

    Anna Wedner

    Anna Wedner

    Marknadsassistent

    0322-418 07
    anna@mellbygarage.se

    Fredrik Sahlberg

    Fredrik Sahlberg

    VD/Marknadschef

    0322-418 03
    fredrik@mellbygarage.se

    Våra leveranstider

    Just nu är nästa möjliga leveransvecka för våra byggnader v.7. Boka din leverans för att säkra denna leveranstid. För mer information kontakta oss.